.

Чи потрібна нам англійська мова?
Багатьох людей регулярно відвідує думка вивчити яку-небудь іноземну мову, частыше за все англыйську, або оновити знання у вже вивченому матеріалі. Але мало хто переходить до реальних дій, в більшості випадків ідея не отримує реалізації. Чи правильно це?

Безумовно, ні! Сучасний світ має величезний потенціал, а суспільство несе значну кількість ресурсів. Людина, яка виділяється із загальної маси людей знанням англійської мови, так само як і німецької, чи французької, здатна досягати високих результатів, адже тим, хто більше представлений і виявлений в суспільстві, підвладні немислимі можливості.

Так навіщо ж нам англійська мова?

Перша причина

Переважна більшість сучасних комерційних операцій відбуваються між державами і транснаціональними компаніями. Що допомагає їх проводити? Не в останню чергу, вміння долати мовний барєр. Відповідно, люди, які, оволоділи англійською мовою в даній області будуть дуже корисні і завжди затребувані.

Друга причина

Ще одна причина почати вивчати англійську мову прямо зараз - це процес загальної глобалізації, який призводить до стирання чітких граней між державами і культурами.

Лишається просте питання: кому довірити викладання нових або закріплення старих знань з англійської мови? Варіантів багато: репетитори, спеціалізовані мовні курси та школи, онлайн навчання. Проте, на нашу думку, школа англійської мови львів являється абсолютним та беззаперечним лідером в цій сфері. Рекомендуємо завітати за посиланнями вище та розпочати навчання вже сьогодні.Дата публікації: 13.10.2017
Прочитано: 592 разів