.

Курсова за гроші - купляти чи ні
Сьогодні хотілося б поділитися з вами думками про те, чи варто купити і скачати готову курсову роботу. Студентські роки – найбільш солодкі роки в житті кожної людини. За період навчання в університеті студенти не лише дорослішають, вперше закохуються, вперше самостійно вирішують важкі життєві ситуації, а й готують себе до дорослого життя – вчаться, вирішують написати або скачати курсову й дипломну, щоб надалі можна було прокормити себе та свою родину власними знаннями. Але чи потрібні такі знання, як написання наукових досліджень?
Власне кажучи, написання курсової або дипломної роботи має на меті навчити студентів проводити ґрунтовні наукові дослідження в своїй освітній сфері. Це важливо для тих, хто планує поєднати своє майбутнє життя з наукою або освітою. Так, для потенційних кандидатів та докторів наук – це незамінний досвід. В такому випадку радше власноруч писати, аніж вирішити скачати курсову чи дипломну роботу у готовому вигляді та просто здати її керівнику.
Проте є й інша сторона медалі: часто-густо викладачі ВУЗів самі пропонують студентам послуги з написання курсової або дипломної роботу на вказану собою ж тему за певну фінансову винагороду. Це має на меті не лише звільнити студента від турбот із написання курсової або дипломної, а й від неприємностей на захисті, адже викладачі своїх „спонсорів” не валять. Навіщо, якщо в наступному році ці ж студенти знову ж таки захочуть платити за курсову, радше, ніж самому писати. Фактично, така „освіта” зустрічається на кожному кроці в наших ВУЗах.
Також бувають випадки, коли самі студенти шукають в Інтернеті вже готові курсові й дипломні, щоб придбати їх за гроші та здати вже в готовому вигляді. Найоптимальнішим варіантом було б скачати курсову дипломну роботу та використати її не для моментальної здачі, а для наочного прикладу, як потрібно писати наукові дослідження. Також варто з таких робіт взяти перелік літератури та вимоги до оформлення курсової, дипломної, інформацію про структуру вступу та висновків до роботи. За це варто заплатити кілька гривень, адже це є частиною освіти – процес отримання знань з електронних ресурсів.
Таким чином, платити за готову курсову чи дипломну – вирішувати вам, лише прийміть до уваги написане вище.Дата публікації: 16.09.2011
Прочитано: 8309 разів