.

Чому це видання було переглянуто?
З часу першого видання «Свідоцтв» в 1972 році і переглянутого видання 1979 року нові важливі відкриття підтвердили історичну достовірність християнської віри. Такі, наприклад, дані археологічних розкопок підтвердили історичність як Старого, так і Нового Завітів.
Тим не менше за останні двадцять років наша культура випробувала на собі сильний вплив філософської течії, відомої як постмодернізм. Сьогодні люди задаються питанням, навіщо взагалі потрібні докази достовірності християнської віри. У сучасному суспільстві панує дух скептицизму - він задає тон таким починанням, як Семінари Ісуса, бентежачи і дезорієнтувати розуми людей і перекручуючи правду про особистість Ісуса Христа.
Сподіваюся, що новітні дані, які я наводжу в третьому виданні «Свідоцтв», допоможуть християнам XXI століття відчути себе оснащеними переконливими свідченнями для того, щоб розуміти і захищати свою віру.
Якщо ви, в свою чергу, бажаєте розмістити оголошення про купівлю або продаж чого-небудь чи то про певні послуги, рекомендуємо вам оголошення закарпаття за цим посиланням. Користуйтесь та діліться з іншими.Дата публікації: 05.10.2012
Прочитано: 846 разів