.

Я ЄСМЬ
Для іудеїв цього було достатньо, щоб закидати Його камінням (Ін. 8:59). Додамо до цього, що є висока ймовірність того, що Ісус використовував для цього божественне імя "Я ЄСМЬ" з Вих. 3:14. У цьому випадку, іудеї повинні були остаточно втратити розум і були готові позбавити Його життя, аби тільки не чути цього жахливого богохульства.
Ісус говорив Пилипові: "Хто бачив Мене, бачив і Отця" (Ів. 14:9). Іншими словами, коли ми дивимось на Ісуса, ми в якійсь мірі дивимось на Бога Отця в людської плоті. Але Ісус не стверджував, що Він - втілений Бог Отець. Він був втіленням Бога Сина. Так як Ісус вважав Себе по суті рівним Богу Отцю (порівняй Ін. 10:30), то Він міг вільно сказати, що Він може показати нам божественну сутність. Повністю відобразити божественне може тільки той, хто сам повністю божественен. Як сказав Павло: "Бо в Ньому живе вся повнота Божества тілесно" (Кол. 2:9).
В тебе на носі іспити? Вважаєш, що українська мова тобі не по зубах? Помиляєшся. Відвідай цей ресурс за більш детальною інформацією.
Дата публікації: 08.08.2012
Прочитано: 927 разів