.

FAQ

Відповіді на ваші питанняЯ оплатив ваші послуги, проте посилання не робоче або взагалі на пошту нічого не прийшло - що мені робити?

- Якщо лист не прийшов, то для початку перевірте папку СПАМ.

- Якщо в спамі нема або посилання не робоче, тоді напишіть нам на пошту info@dyplom.org.ua. Ми виправимо посилання, а роботу вишлемо вам напряму на вашу електронну скриньку якомога скоріше.


Оплатив ваші послуги, скачав архів з роботою, але архів не відкривається.

- Роботи на сайті запаковані архіваторов RAR. Тому для відкриття архіву користуйтесь будь-який доступним вам архіваторов. В разі, якщо архів не відкривається, напишіть нам на пошту info@dyplom.org.ua, і ми вишлемо вам роботу напряму на електронну скриньку, якщо виникне подібна ситуація. Просимо вибачення наперед за можливі негаразди в роботі.


Звідки у вас стільки наукових робіт?

- Переважна більшість робіт була написана нами особисто та нашими колегами за останні 7 років. Деякі роботи нам просто дарували студенти після успішного захисту та закінчення навчального закладу.


Чому ви берете гроші, якщо дипломні та курсові роботи безкоштовні?

- Гроші за курсові та дипломні роботи ми не беремо (зверніть увагу на те, що роботи всі різні: курсові, дипломні, дисертації, а вартість послуг одна і та сама). Символічна плата фактично за надані послуги з оформлення та пересилання самих робіт береться для підтримки роботи нашого сайту та на каву працівникам.


Я хочу знати, які гарантії є на курсові та дипломні роботи? якщо я заплачу, а отримаю пустий файл з іншою інформацією?

- Гарантій на роботи ми не надаємо жодних, адже ми їх не продаємо! ѕроте запевнимо вас на 200%, що всі курсові та дипломні були вручну перемодеровані перед додаванням в каталог. Ми зацікавлені в тому, щоб ви звернулися до нас ще та привели друзів. Будемо раді, якщо наш сайт допоможе вам у пошуку курсових та дипломних робіт на українській мові з метою написання власного дослідження.


А чи не мучить вас совість, що ви даруєте освіту?

- При бажанні обманути викладача студент знайде 1000 способів це зробити. він може навіть десь купити курсову чи дипломну роботу, а потім її успішно захисти. в той же час, якщо студент бажає отримати знання, навики та уміння, то він напише свою дисертацію власноруч, а ми лише готові допомогти. Мета нашого проекту - наочно показати, як пишуться наукові роботи, як вони оформляються та які джерела можна використати у власному дослідженні.


я бажаю отримати певну роботу з вашого сайту, як це зробити і чи довго це?

- Дуже просто: обираєте бажану тему, тиснете кнопку —СКАЧАТИ ЗА 50 ГРН, потім оплачуєте послуги й отримуєте посилання на завантаження курсової чи дипломної роботи.


Мені подобається ваша ідея і я хочу додати свою роботу в ваш каталог. Що для цього мені потрібно зробити?

- Ми з радістю приймемо вашу роботу до себе в базу. вам потрібно написати нам листа з прикріпленою роботою. Після перевірки ми викладемо її в базу. Більше того, в знак подяки ми подаруємо вам на вибір будь-яку роботу з нашого архіву. Давайте співпрацювати.


я знайшов у вас в архіві свою роботу і не бажаю, щоб вона була доступна загалу.

- Без проблем, ми видалимо вашу роботу з нашої бази (очевидно вона потрапила туди помилково) за умови, що ви доведете ваше авторство. в такому випадку напишіть нам листа в підтримку.