.

Статті


 
 

Захист курсової роботи

На початку літа більшість студентів захищають будь-то курсову, будь-то дипломну роботу. Так вже склалося в освітній системі України, що навчання закінчується в червні. Свою курсову роботу я захищав шостого червня перед комісією та студентами. Маю сказати, що за тиждень до основного захисту був попередній. Тоді були присутні лише студенти та керівники курсової роботи. Процедура захисту курсової роботи була наступна.

Скачати курсову дипломну Захист курсової роботи

Дата публікації: 25.09.2011
Прочитано: 4694 разів

Курсова за гроші - купляти чи ні

Сьогодні хотілося б поділитися з вами думками про те, чи варто купити і скачати готову курсову роботу. Студентські роки – найбільш солодкі роки в житті кожної людини. За період навчання в університеті студенти не лише дорослішають, вперше закохуються, вперше самостійно вирішують важкі життєві ситуації, а й готують себе до дорослого життя – вчаться, вирішують написати або скачати курсову й дипломну, щоб надалі можна було прокормити себе та свою родину власними знаннями. Але чи потрібні такі знання, як написання наукових досліджень?

Скачати курсову дипломну Курсова за гроші - купляти чи ні

Дата публікації: 16.09.2011
Прочитано: 7975 разів

Дипломна робота - скачати чи писати самому?

Я закінчив університет вже кілька років тому. Закінчив з „червоним дипломом”, проте до сих пір не розумію, чи варто було так напружуватися, вчитися і бігати за викладачами, якщо сьогодні свої набуті знання я використати не можу, а моя дипломна робота так і лежить вдома на поличці – припадає пилюкою. І працюю я сьогодні зовсім в іншій сфері, не по спеціальності.
Тим не менше, хочу висловити свої думки з приводу написання дипломної роботи. Свого часу на весь цей процес виділили аж півроку, аби наша наукова праця мала великий часовий запас. Навчений з попередніх курсів я вже точно знав всі етапи написання дипломної роботи, вимоги та структуру. Перш за все я вирішив для себе, що буду краще писати сам, аніж віддам заплачу іншим за написання своєї випускної наукової роботи. Перший місяць я майже щодня ходив в бібліотеку, шукав літературу, брав ксерокопію у свого керівника. На одних вихідних я навіть їздив в Київський університет іноземних мов, де в архіві шукав додаткові джерела. Одним словом – весь в науці. Не спорю, в той момент частенько відвідували мене думки, просто скачати дипломну роботу на українській мові й не морочити собі голову.

Скачати курсову дипломну Дипломна робота - скачати чи писати самому?

Дата публікації: 10.09.2011
Прочитано: 4586 разів

Як я писав курсову роботу на першому курсі

Наступило перше вересня, а світ з ним сильно оживився. Діти пішли до школи, студенти – до університетів. Згадую свої університетські роки, які ще ніби вчора плавно минали повз мою уяву та світосприйняття, а насправді – просто пролетіли, немов комета. Здається, ще вчора я писав лекції, вчив конспекти і готувався до захисту курсової роботи.
Саме з написанням курсової роботи в мене найбільш яскраві спогади. Пам’ятаю, як в мого першого керівника, викладача української літератури, професора і письменника окрім мене було ще зо два десятки студентів, які теж писали свою першу курсову роботу. В той час ми всі були ще зелені і не знали, що до чого і в якій послідовності писати курсову роботу. Найважче, звичайно, було взагалі почати писати курсову роботу, адже сам керівник взагалі нічим не допомагав. Сказав: „Пишіть, потім підкорегуємо”. Ось і почав я писати. Пам’ятаю я той час, коли з олівцем та товстим зошитом сидів в бібліотеці в пошуках інформації на свою тему.

Скачати курсову дипломну Як я писав курсову роботу на першому курсі

Дата публікації: 10.09.2011
Прочитано: 6016 разів
 
 
Всього 3064 на 613 сторінках по 5 на кожній сторінці
[<<] [ 1 | ... | 606 | 607 | 608 | 609 | 610 | 611 | 612 | 613 ]