Чи варто купити готову курсову чи дипломнуВсім привіт. Дозвольте я поділюся з вами своєю думкою про те, чи варто купити і завантажити готову курсову роботу, або все-таки писати своє дослідження. На мою думку, написання дипломної роботи має на меті навчити учнів проводити певні наукові дослідження у своїй сфері. Це важливо для тих, хто планує повязати своє майбутнє життя з наукою чи освітою. Так, для потенційних кандидатів наук - це незамінний досвід. У такому випадку краще власноруч писати, ніж зважитися скачати курсову або дипломну роботу прямо з Інтернету і просто здати її викладачеві.
Однак є й інша сторона медалі: регулярно багато викладачів університетів самі пропонують студентам послуги з написання курсової чи дипломної роботи на задану ними ж тему за певний фінансову винагороду. Це може не тільки звільнити студента від турбот при написанні курсової чи дипломної, але і від неприємностей на захисті, адже викладачі своїх «спонсорів» не валять: навіщо, якщо завтра ці ж студенти знову ж захочуть платити за курсову, а не писати своїми силами. Фактично, таке навчання зустрічається на кожному кроці в наших ВУЗах.
Частенько бувають випадки, коли самі студенти дістають в Інтернеті вже захищені курсові та дипломні, щоб отримати їх за гроші і здати вже в готовому вигляді. Власне кажучи, оптимальним варіантом було б скачати курсову або дипломну роботу та використати її не для моментальної здачі, а для ідеального прикладу, як треба оформляти наукові роботи. Також варто з таких робіт взяти перелік літератури та вимоги до оформлення курсової, дипломної, інформацію про структуру, вступ та висновки до роботи.
Отже, платити або ні за готову курсову або дипломну - вирішувати вам, тільки візьміть до уваги написане вище.
Дата публікації: 03.11.2011
Прочитано: 8665 разів
 
 
 
[ Назад | Початок | Наверх ]

 
 

Студентські статті